Pierwsza pomoc

Czy Twoi pracownicy są przygotowani do wypadku?

Chcielibyśmy, aby każdy miał dostęp do pierwszej pomocy. Mamy nadzieję, że dzięki pełnemu wyposażeniu apteczek pierwszej pomocy w miejscu pracy w razie wypadku uda się uratować życie większej liczbie osób. To nasz najważniejszy cel i na tym nam najbardziej zależy.

Firma Cederroth oferuje rozwiązania, które umożliwiają wszystkim, również osobom bez przygotowania medycznego, udzielenie pierwszej pomocy. Dzięki naszej innowacyjnej serii
Apteczek pierwszej pomocy w każdym miejscu pracy można zorganizować mały punkt pomocy doraźnej, dysponujący szerokim zakresem środków zaradczych. Apteczka pierwszej pomocy powinna być pod ręką w każdym miejscu pracy.

  • Przejrzysty układ – nasze apteczki i zestawy pierwszej pomocy mają budowę ułatwiającą szybkie znalezienie odpowiedniego produktu.
  • Oznakowanie – czytelne oznaczenie odgrywa ogromną rolę w przypadku apteczek pierwszej pomocy.
  • Wiele z naszych produktów można wykorzystać do różnych celów, co ułatwia udzielanie pomocy.
  • Przejrzyste ilustracje – pomocy może udzielić każdy. Wszędzie.
  • Większość produktów pierwszej pomocy Cederroth to wysokiej jakości wyroby medyczne z oznakowaniem CE, które spełniają niezbędne wymagania w zakresie bezpieczeństwa
    i skuteczność,
Pobierz katalog produktów

Przykładowe produkty firmy Cederroth

FIRST AID STATION

Apteczka Cederroth First Aid Station zawiera produkty umożliwiające udzielenie pomocy przy różnego rodzaju zranieniach, a ponadto jej zawartość można dostosować do różnych potrzeb.

Zobacz video z produktem

FIRST AID KIT LARGE

Dobrze wyposażona apteczka pierwszej pomocy w futerale z grubego i odpornego materiału, który chroni zawartość przed kontaktem z kurzem i wilgocią. Wygodny uchwyt. Produkty są umieszczone w przezroczystych plastikowych kieszeniach, które zapewniają przejrzysty układ produktów.

FIRST AID KIT X-LARGE

Solidna i wytrzymała apteczka pierwszej pomocy w walizce z twardego tworzywa z automatem na plastry od zewnętrznej strony. Walizka jest odporna na uderzenia, kurz oraz wilgoć. Przejrzysty układ produktów uwzględniających m.in. rękawiczki, nożyczki i maskę do oddychania na pokrywie.

AUTOMAT NA PLASTER

W naszym automacie na plaster Salvequick plaster wyciąga się ku dołowi. W ten sposób unika się zanieczyszczenia lub zakrwawienia pozostałych plastrów. Automat na plaster Salvequick stanowi kompletny i łatwy w użyciu system

Zobacz video z produktem

AUTOMAT NA PLASTER BLUE DETECTABLE

Automat na plaster Salvequick Blue Detectable jest przeznaczony przede wszystkim do użytku w przemyśle spożywczym. Plastry są widoczne, a ich obecność wykrywa większość detektorów metali. Dzięki niebieskiemu kolorowi plastry jest łatwo dostrzec. Każdy plaster znajduje się w sterylnym opakowaniu.

OPATRUNEK DO TAMOWANIA KRWI

Opatrunek uniwersalny sterylny spełniający 4 funkcje: opatrunku uciskowego, wspierającego, zakrywającego i na oparzenia. Czytelny sposób użycia na wewnętrznej stronie opakowania.

Zobacz video z produktem

LIFEPAK CR2 – Kliniczny

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) może zdarzyć się każdemu i wszędzie. Krytyczne znaczenie ma natychmiastowe podjęcie leczenia. W przypadku nie zastosowania terapii szansa na przeżycie drastycznie maleje z każdą minutą. Dlatego publiczny dostęp do defibratorów jest tak ważny. Zapewniają one obecność technologii ratującej nam życie tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

LIFEPAK CR2 – Treningowy 

Defibrylator treningowy LIFEPAK CR2 umożliwia szkolenie w realistycznych warunkach w zakresie użytkowania aparatu LIFEPKA CR2 bez konieczności ładowania i wyładowania urządzenia energią elektryczną. Urządzenie treningowe, którego wygląd odpowiada wyglądowi rzeczywistego urządzenia CR2, symuluje jego działanie za pośrednictwem takiego samego, prostego interfejsu użytkownika.

LIFEPAK1000 Defibrylator

LIFEPAK 1000 jest solidnym i łatwym w użyciu automatycznym defibrylatorem zewnętrznym (AED) opracowanym pod kątem  intuicyjnej obsługi w stresujących sytuacjach. Jednocześnie defibrylator ten gwarantuje wysoką moc i wszechstronność odpowiadające potrzebom zawodowych ratowników. Dzięki zaawansowanym funkcjom można uzyskać lepsze rezultaty interwencji ratującej życie.

Sprawdź więcej produktów firmy CEDERROTH – Pobierz katalog

POBIERZ KATALOG

Sprawdź jeszcze:

Fotele
i wózki leżące

Szafki
przyłóżkowe

Ginekologia
i blok operacyjny