Łóżko

VIVO

Łóżeczko pediatryczne

SMILE

Łóżeczko noworodkowe

MATRIS

Łóżka

Delta 4

Łóżko

BOTERO

Łóżko VIVO

Dzięki dokładnym badaniom nad ergonomią, łóżko VIVO zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić pracę personelu pielęgniarskiego i stworzyć wygodne i odpowiednio wyposażone “miejsce opieki” nad pacjentem.

VIVO to łóżko elektryczne do intensywnej opieki medycznej, o 4 ruchomych segmentach, z regulacją wysokości przy pomocy wysokowydajnych kolumn teleskopowych. Leże łóżka wyposażone jest w opatentowany, INNOWACYJNY SYSTEM PAS (zapobiegający ześlizgiwaniu się pacjenta), który KOMPENSUJE SPYCHANIE pacjenta w kierunku nóg łóżka. Szczyt po stronie nóg posiada zintegrowany, wielofunkcyjny ekran dotykowy do sterowania regulacją leża i systemem pompowania materaca powietrznego VI•MAT oraz systemem ważenia pacjentów VI•WEIGHT.

Materac powietrzny jest pompowany przy pomocy sprężarki wbudowanej w szczycie od strony nóg, co ułatwia czyszczenie i zmniejsza całkowite wymiary instalacji doprowadzającej powietrze do materaca. Dzięki funkcji przechylania bocznego, możliwe jest programowanie leczenia rotacyjnego dla pacjentów z komplikacjami płucnymi. Wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone w sposób ergonomiczny i oznakowane w sposób intuicyjny ikonami łatwo zrozumiałymi zarówno dla personelu medycznego, jak i dla pacjenta.

Przechylanie na boki jest zaprogramowane tak, aby odbywało się przy optymalnej wysokości łóżka, co zapewnia wygodny dostęp w celu opieki nad pacjentem. Przechylanie na boki działa przy podniesionych barierkach bocznych, aczkolwiek możliwe jest wyłączenie takiego zabezpieczenia przy pomocy dotykowego panelu sterowniczego. Zabezpieczenie zostanie automatycznie aktywowane po upływie ustalonego czasu. Przechylaniem na boki można sterować przy pomocy pedałów, co ułatwia operatorowi opiekę nad pacjentem. Pulpit sterowniczy umożliwia również programowanie funkcji terapii rotacyjnej.

Przechylanie leża na boki zwiększa ergonomię czynności wykonywanych przez personel medyczny, ponieważ pacjent może być ułożony na którejkolwiek stronie przy minimalnym wysiłku. Dzięki temu personel pielęgniarski może przeprowadzać czynności na pacjencie bez schylania się, zapobiegając urazom w miejscu pracy. Regulacja przechylenia bocznego może być sterowana z panelu dotykowego, przy pomocy przycisków sterujących wbudowanych w barierki boczne lub przy pomocy pedałów sterujących.

Sprawdź wszystkie funkcje i zalety łóżka VIVO

POBIERZ KATALOG

Delta 4

ŁÓŻKO, ELEKTRYCZNY, DELTA 4, PLATFORMA MATERACOWA Z POLIPROPYLENU, PRZEZIERNE LEŻE,ZINTEGROWANY SYSTEM ZAPOBIEGAJĄCY ZSUWANIU SIĘ PACJENTA, ELEKTRYCZNY TRENDELENBURG I ANTY-TRENDELENBURG, W KOMPLECIE Z 4-SEKCYJNYMI BARIERKAMI BOCZNYMI ZE ZINTEGROWANYMI STEROWNIKAMI, Z AKCESORIAMI.

Łóżko elektryczne, 4-sekcyjne, w tym 3 ruchome i 1 przymocowane centralnie. Platforma materaca wykonana z ABS, łatwa do usunięcia i czyszczenia, z okrągłymi krawędziami i zintegrowanymi ogranicznikami materaca.
Podczas regulacji oparcie z translacją rotacyjną (auto-regresja) automatycznie przesuwa się do tyłu, zwiększając przestrzeń w okolicy miednicy, tworząc dodatkową przestrzeń 13 cm. Pozwala to zmniejszyć nacisk na miednicę i obszary krzyżowe (a tym samym zmniejszenie odleżyn), aby poprawić oddychanie i uniknąć ciągłego przemieszczania się pacjenta na łóżku. Obszar podnóżka jest ręcznie regulowany zębatką i wyposażony jest w mechaniczną kontrolę bezpieczeństwa, aby uniknąć nieprawidłowych kątów / przeciwdziałania rotacji kolana.

POBIERZ KATALOG

Łóżko LD460228

ŁÓŻKO, ELEKTRYCZNE, 4 SEKCJE, PLATFORMA MATERACA ABS, REGULACJA WYSOKOŚCI, ZE WSKAŻNIKIEM KĄTA NACHYLENIA LEŻA, TREND / ANTY-TREND REGULOWANY ELEKTRYCZNIE, ZINTEGROWANY W ŁÓŻKU, AKUMULATOR, AKCESORIA.

Łóżko elektryczne, 4-sekcyjne, w tym 3 segmentyruchome i 1 przymocowane centralnie na stałe. Platforma materaca wykonana z ABS, łatwa do usunięcia i czyszczenia, z okrągłymi krawędziami i zintegrowanymi ogranicznikami materaca. Rama łóżka ze spawanych i powleczonych żywicą epoksydową rur stalowych. Rama pośrednia łóżka podtrzymująca platformę leża z 4 sekcyjnymi barierkami bocznymi, opuszczanymi lub barierki skłądane; po obu stronach ramy pośredniej znajduje się metalowy uchwyt na akcesoria z dwoma ruchomymi przesuwnymi plastikowymi haczykami, każdy o udźwigu 3 kg. Rama wyposażona w odpowiednie obudowy do wieszka kroplówki i do wysięgnika do podnoszenia pacjenta w 4 rogach. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą 2 siłowników elektrycznych niskiego napięcia (24 V) dla maksymalnego bezpiecznego obciążenia podnoszenia 260 kg.

Pobierz szczegółowy katalog
Łóżeczko pediatryczne

Smile

Łóżko dziecięce elektryczne, 3-segmentowe,z regulacją wysokości przy pomocy dwóch kolumn z napędem silnikowym.

Podstawa dolna z rurek stalowych z proszkową powłoką epoksydową, z czterema kołami bliźniaczymi Ø 150 mm, z centralnym hamulcem. Leże z termoformowanego ABS, z mocowaną na stałe osłoną z HPL na przesuwnej sekcji nóg. Leże ma długość 158 cm i może być elektrycznie wydłużone do 198 cm. Szczyty z masywnego, kolorowego tworzywa sztucznego. Zdejmowany szczyt od strony głowy. Łóżko jest wyposażone w dodatkowy akumulator. Oparcie pleców wyposażone w dźwignie CPR po obu stronach łóżka. Segment nóg regulowany ręcznie, z dużą ilością pozycji ustalanych na zębatce; Regulacja segmentu nóg niezależna od stanu wydłużenia leża.

Sprawdź wszystkie funkcje i zalety łóżka Smile

POBIERZ KATALOG
Łóżeczko noworodkowe

Matris

Łóżeczko o konstrukcji wykonanej z polietylenu, z pionowo opuszczanymi, miękko wyłożonymi bokami z przezroczystego pleksiglasu, nietoksycznymi i niełamliwymi, zdejmowalnymi w celu czyszczenia.

Kojec laminowany, z regulacją pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga, z otworami wentylacyjnymi od dołu i tabliczką na dane po obu stronach. Podstawa jezdna ze stali lakierowanej proszkowo i osłoną ABS na 4 podwójnych kółkach samonastawnych Ø 4 mm, odblokowywanych przy pomocy rączki zintegrowanej z konstrukcją, w celu automatycznego blokowania kół łóżeczka. Regulacja wysokości za pomocą pompy gazowej poprzez uchwyty po stronie głowy i po stronie nóg, obsługiwanymi przez operatora i/lub matkę leżącą w swoim łóżku.

Sprawdź wszystkie funkcje i zalety łóżka Matris

POBIERZ KATALOG

Łóżko 346730H

ŁÓŻKO ELEKTRYCZNE, 4 SEKCJE, PLATFORMA MATERACOWA ABS, 260 KG BEZPIECZNE OBCIĄŻENIE.

Łóżko elektryczne, 4-sekcyjne, w tym 3 ruchome i 1 mocowane na stałe. Platforma materaca wykonana z ABS, łatwa do usunięcia i czyszczenia, z okrągłymi krawędziami i zintegrowanymi ogranicznikami materaca.
Rama podstawy ze spawanych i powleczonych żywicą epoksydową rur stalowych, z kołami wyposażonymi w termoformowane osłony ABS. Rama łóżka, na której opiera się platforma materaca, może pomieścić bezpieczne, składane lub opuszczane barierki boczne; po obu stronach ramy znajduje się metalowy uchwyt na akcesoria z dwoma ruchomymi przesuwnymi plastikowymi haczykami, każdy o udźwigu 3 kg. Rama wyposażona w odpowiednie obudowy do wysięgnika ręki do podnoszenia pacjenta i I.V. wieszaka kroplówki w 4 rogach. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą 2 siłowników elektrycznych niskiego napięcia (24 V) dla maksymalnego bezpiecznego obciążenia podnoszenia 260 kg. Standardowo łóżko jest wyposażone w jeden pilot, zarówno dla pacjenta, jak i personelu szpitalnego, który można umieścić na końcach łóżka i na szynach

POBIERZ KATALOG

Botero

Łóżko elektryczne z 4-segmentowym leżem regulowanym w dwóch szerokościach, 102 cm oraz 122 cm. Możliwość regulacji końców łóżka w zależności od szerokości konfiguracji leża. Elektryczna regulacja oparcia pleców i ud. Regulacja podnóżka zsynchronizowana ergonomicznie z regulacją podparcia ud.

Zintegrowana funkcja wydłużania leża maksymalnie o 180 mm. Rama nośna wyposażona w gniazda na statywy infuzyjne i wysięgnik dla pacjenta. Regulacja wysokości przy pomocy dwóch wysokowydajnych siłowników elektrycznych, zapewniających bezpieczny udźwig do 400 kg. Panel sterowania operatora z dedykowanym oprogramowaniem, do użytku wyłącznie przez wyspecjalizowany personel, z blokadą funkcji przycisków na panelu pacjenta. Łóżko jest wyposażone w dodatkową baterię akumulatorową, umożliwiającą zerowanie siłowników i/lub regulację pozycji Trendelenburga w nagłych przypadkach, także podczas przemieszczania łóżka lub w przypadku braku zasilania sieciowego. Funkcja autoregresji zapewnia, że podczas regulacji oparcie pleców cofa się automatycznie o 11 cm w celu kompensacji spychania pacjenta w nogi łóżka.

Sprawdź wszystkie funkcje i zalety łóżka Matris

POBIERZ KATALOG

Sprawdź jeszcze:

Fotele
i wózki leżące

Szafki
przyłóżkowe

Ginekologia
i blok operacyjny