Firma MW Medical sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem sprzętu medycznego działającym na rynku polskim. Zdobyliśmy doświadczenie, które nas wyróżnia.

Jesteśmy przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów sprzętu medycznego reprezentujących najwyższą jakość i najnowocześniejsze technologie. Do naszych partnerów należą między innymi: Malvestio S.p.A., Ergolet by Winncare.

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu: sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii, oddziałów kardiologicznych, oddziałów noworodkowych oraz szpitalnych oddziałów ratunkowych, centrów symulacji w uczelniach medycznych w najwyższej klasy sprzęt i aparaturę medyczną. Dysponujemy zespołem ambitnych, dobrze wykształconych profesjonalistów, którzy zdobyli doświadczenie i doskonalą się w naszej firmie. Szczycimy się doświadczonym, własnym serwisem prowadzącym instalacje sprzętu, przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiadamy własną, profesjonalną bazę logistyczną. Ciągłe szkolenie i codzienna praca pozwala nam budować nowoczesną firmę, która sprosta wyzwaniom przyszłości.

Zachęcamy Państwa do dalszej współpracy, licząc na to, że sprzedawane przez nas produkty przyczynią się do podniesienia poziomu technicznego polskich szpitali, zapewnią pacjentom diagnostykę i opiekę na najwyższym poziomie a personelowi medycznemu komfort pracy i satysfakcję.

Zarząd Spółki:

Wioletta Pruchniak – Prezes Zarządu